דף הבית > אוטובוסים

אוטובוסים

הסעות למוסדות חינוך

כל כך ברור לנו כאשר האחריות בנהיגה מוטלת עלינו, אנחנו נסיע את ילדינו כאשר הם חגורים, נדאג להוריד אותם במקום בטוח ואף נוודא שעברו את שער ביה"ס.

אך מה קורה כאשר האחריות לא בשליטתנו ? האם חברת ההסעה דואגת שהנהג יחגור את ילדינו? האם הרכב בטוח להסעת ילדים? האם חברת ההסעה מעסיקה נהג שעבר הכשרת נהיגה מתאימה?  

היום, כל נותן שרות הסעה /חברת הסעה יבואו ויציגו לנו רשימת ממליצים למיניהם אשר יהללו וישבחו את שירותיהם. בל נשכח לרגע שהנוסע הוא ילד קטן ולא אדם בוגר . ילד לא בדיוק שם לב לסוג הרכב , או לנהג המסיע אותו  ובטח לא יזכור לחגור לבד. הרי הוא ילד

הסעות עובדים

במדינת ישראל עשרות אלפי מקומות עבודה. מפעלים, חנויות, משרדים, בתי חולים, מוסדות חינוך, גופים ממשלתיים ועוד. בישראל מאות עסקים וחברות שמחזיקות כל אחת בסדר גודל של אלפי עובדים. חלק גדול מהחברות הללו, ומקומות העבודה בכלל, משתמשים בשירותי הסעות עובדים.

קיים הבדל בין שירות הסעות רגיל לאירועים ושירות הסעות עובדים או פועלים. ההבדל הוא כי הסעה לאירוע היא חד פעמית ומוזמנת בדרך כלל ע"י אדם פרטי. לשירותי הסעות נוח יותר להחזיק בלקוחות הזקוקים לשירותי הסעות עובדים מכיוון שהפעילות מתבצעת מול עסק או חברה וכן מדובר בהסעה קבועה וייתכן פעילות משותפת לאורך טווח ארוך. לעסק שירותי הסעות עובדים אין צורך כל פעם לחפש לקוח חדש, בגלל הלקוחות הקבועים שלו.