כל מי שמארח משלחת אורחים מחו"ל במסגרת העסקים יודע, שאחד הדברים הראשונים שעליו לעשות, הוא ליצור קשר עם חברת הסעות. חברת הסעות תדאג עבורו לאוטובוסים, עבור הסעת המשלחת משדה התעופה למלון, עבור הסעות בתוך ישראל לטיולים או לכנסים שונים, וכמובן על מנת להחזיר את המשלחת לשדה התעופה.

חברת הסעות איתה ניצור קשר, צריכה להיות חברה מקצועית ומנוסה בתחום של הסעות, על מנת שהמשלחת שלנו תהנה משירות יעיל ומקצועי. חברת הסעות חייבת להעמיד לרשותנו, אוטובוס באיכות גבוהה, נהגים מקצועיים, מערכת שירות שתעמוד איתנו בקשר, בכל עת שנזדקק לכך, ואם יש צורך, גם מדריכים מנוסים, אשר נוכל לקחת איתנו לטיולים, אליהם נצא עם המשלחת.

את הקשר עם חברת הסעות, יש לעשות כבר בעת תכנון הביקור של המשלחת בארץ. חשוב לעדכן את נציגי חברת הסעות , בלוח הזמנים שלנו, ובמקומות אליהם נרצה להגיע. כמובן שכל עדכון שכזה, חייב לבוא עם הערה, שישנו סיכוי רב לשינויים מסוימים, בהתאם לצרכים ולסיטואציות שייוצרו בעת הביקור. עם זאת, חברת הסעות חייבת להיות מוכנה, ללוח הזמנים המקורי, ולכל שינוי שיחול בו, במידה ואכן יהיה צורך בכך.

המשלחת שלנו, בוודאי תרצה לבקר באזורים שונים בישראל, על כן חשוב שהאוטובוסים שיעמדו לרשותנו יהיו ברמה גבוהה, עם הנוחות המרבית, ובמצב תקין. הנהגים צריכים להיות מנוסים, וכמובן זהירים. חברת הסעות היא אומנם רק משתנה אחד בביקור של משלחת מחו"ל, אך לא נגזים כשנטען, שמדובר במשתנה החשוב ביותר, אם לא אחד החשובים שבהם. בלעדי חברת הסעות לא נוכל להגיע לשום מקום. מסיעי כרמית, היא חברת הסעות מנוסה, שמבצעת שנים רבות הסעות עבור משלחות מחו"ל, דואגת לכל רווחתם, ומאפשרת להם להכיר את ארץ ישראל, כפי שהיינו רוצים שיכירו אותה.