דף הבית > טיולים

טיולים

הסעות אוטובוסים לטיולים

הסעות אוטובוסים הן הדרך האולטימטיבית לטייל בקבוצות גדולות של מטיילים. הסעות אוטובוסים מאפשרות לכ-50 מטיילים לנסוע ולטייל יחדיו ברכב אחד. הסעות אוטובוסים לטיולים מאפשרות למטיילים לטייל בנוחות עם תנאים מפנקים: עם מיזוג אוויר, מסכי טלוויזיה, מכשירי DVD ו- CD, רמקול למדריך ותא מטען גדול לאחסון תיקים, מזוודות, ציוד קמפינג ועוד. בהסעות אוטובוסים לטיולים הגיבוש מתחיל כבר באוטובוס: המטיילים יכולים לשוחח זה עם זה, להקשיב להסברי המדריך, ליהנות ממוזיקה או מסרטים יחדיו, לשחק משחקי חברה ועוד. לפיכך הסעות אוטובוסים עם חברה מתאימה לטיולי תלמידים, עובדים, תיירים, קייטנות ועוד.

מיניבוסים לטיול 

לא פעם, אתם ובני משפחתכם מחליטים לצאת לטיול, אך אינכם רוצים לנהוג אלא מעדיפים שיסיעו אותכם. הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא, השכרת מיניבוסים לטיול . חברות הסעות נוהגות להשכיר מיניבוסים לטיול יחד עם נהג משלהם. כך יכולים אנשים שאין ברשותם רכב פרטי, לצאת אל טיולים אל כל יעד שהם רוצים לבקר בו.

מיניבוסים לטיול , מאפשרים לכם לקחת כמה קרובי משפחה, איתכם לטיול, ולערוך טיול משפחתי מהנה, בלי שתצטרכו להשתרך באוטובוסים, מוניות או ברכב פרטי. חברת מסיעי כרמית, משכירה מיניבוסים לטיול , שיכולים לכלול עד 15 נוסעים בכל אחד מהם. באמצעות מיניבוסים לטיול של מסיעי כרמית, אפשר להגיע לכל מקום בארץ.